5 продуктів, які викликають целюліт

5 продуктів, які викликають целюліт

Він комковатий, вибоїстий і зовсім невтішний. Ми говоримо про целюліт, і якщо він у вас є, ви не самотні. 93% жінок мають його на своєму тілі.

Не дуже легко змусити ці жирові відкладення зрушити з місця, навіть за допомогою дієти та фізичних вправ. Однак, вживання занадто великої кількості неправильних продуктів може сприяти виникненню целюліту.

Ось п’ять продуктів, які викликають целюліт. Чи могли б ви їх занадто багато?

1. Піца

Здається, що піца повинна бути ідеальною їжею, що приносить смачну дозу кальцію та білка. Тим не менш, високий вміст натрію може посилити целюліт. Соус для піци та сир, два основних інгредієнти, можуть утримувати воду в організмі, посилюючи появу ямочок на шкірі.

Обмежте кількість скибочок і вибирайте більш здорові начинки, такі як курка-гриль та овочі, замість переробленого м’яса, такого як ковбаса та пепероні. Оброблене м’ясо може збільшити вміст натрію.

2. Сир

Зрозуміло, що й піца сприяє целюліту, те й піца теж. Будь-який вид сиру, включаючи сир (який виглядає як целюліт), містить велику кількість натрію. Ви можете пом’якшити його вплив на целюліт, контролюючи розмір порції та випиваючи багато води після цього.

3. Солодкі закуски та напої

Сам цукор може не містити жиру, але складається з порожніх калорій. Споживання занадто великої кількості цього може також зменшити кількість колагену у вашому тілі, що призведе до передчасного старіння та в’ялості. Це може посилити целюліт.

Хоча прихований цукор присутній усюди, особливо в оброблених харчових продуктах, ви можете спробувати скоротити своє щоденне споживання, скоротивши споживання газованих напоїв, підсолодженого йогурту та десертів. Чим менше цукру у вашому раціоні, тим більше шансів, що у вас буде гладка шкіра.

4. Рафіновані вуглеводи

Ви б не подумали, що картопля, рис, макарони та продукти з білого борошна, такі як хліб та крекери, можуть викликати целюліт. Але ці продукти з високим глікемічним індексом розщеплюються організмом на цукор і в результаті можуть спричинити запалення. Це може погіршити зовнішній вигляд целюліту, не кажучи вже про те, що цукор, на який вони перетворюються, може прискорити старіння.

Натомість віддайте перевагу цільнозерновому хлібу та макаронам з нуту та овочів.

5. Оброблене м’ясо

Оброблене м’ясо, таке як бекон, шинка та індичка, може бути смачним для бутерброду, але також сприяє виникненню целюліту через високий вміст натрію. Середня порція переробленого м’ясного делікатесу містить близько 800 мг натрію, і багато магазинів сендвіч пропонують м’ясо, що містить набагато більше цієї кількості.

Поменше їжте м’ясні делікатеси або напівфабрикати з низьким вмістом натрію, щоб зменшити целюліт.

Продукти, що борються з целюлітом

Отже, що потрібно їсти, щоб позбавитися целюліту? Фрукти та овочі з високим вмістом антиоксидантів можуть допомогти зменшити появу целюліту, оскільки вони борються із запаленням. Як і гіркий шоколад.

Вживання великої кількості води для підтримки водного балансу – ще один гарний захист від целюліту.

Уникайте продуктів, що викликають целюліт, для гладкої шкіри

Стара приказка «ти те, що ти їси», як ніколи актуальна, коли йдеться про продукти, що викликають целюліт. Скоротіть споживання п’яти вище перерахованих продуктів, щоб побачити різницю у зовнішньому вигляді свого тіла.

Поділіться новиною