Відбулось засідання Зміївської міської ради, обговорювали міський бюджет на 2022 рік

Відбулось засідання Зміївської міської ради, обговорювали міський бюджет на 2022 рік

23 червня 2022 року відбулось пленарне засідання Зміївської міської ради.

Про це розповіли у Зміївській міській раді, передає Zmiiv.

На засіданні обговорювали таки питання:

  1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Зміївської міської ради на 2022 рік.
  2. Про внесення змін та доповнень до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства Зміївської міської ради на 2022-2023 роки.
  3. Про внесення змін до рішення XXV сесії VIII скликання № 2436-XXV-VIII «Про затвердження переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг».
  4. Про внесення змін до Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги громадянам, які зареєстровані на території Зміївської територіальної громади, затвердженої рішенням ІІ сесії Зміївської міської ради VІIІ скликання від 24.12.2020 № 61-ІІ- VІIІ (зі змінами);
  5. Про внесення змін до Порядку організації поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів;
  6. Про затвердження Порядку надання додаткового матеріального забезпечення поховання осіб, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі у бойових діях або забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.
  7. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Зміївської територіальної громади на 2022 – 2024 роки, затвердженої рішенням ХХІ сесії Зміївської міської ради VІІI скликання від 21.12.2021 №1797-ХХІ- VІІI.
  8. Про внесення змін до рішення ХХІ сесії Зміївської міської ради VIII скликання від 21 грудня 2021 року № 1811-ХХІ-VIII «Про міський бюджет на 2022 рік».
  9. Про розподіл орендної плати за користування комунальним майном.

Поділіться новиною

Новини партнерів