Як зробити хорошу фотографію і виглядати на ній чудово

Як зробити хорошу фотографію і виглядати на ній чудово

Коли ми бачимо себе на фотографії, ми починаємо не любити себе. Ми втрачаємо гарний настрій і говоримо собі, що більше не зніматимемо. Але хоч би що ми собі казали, ми все одно перед камерою. Нам просто потрібно зрозуміти та навчитися робити правильні знімки, і тоді всі наші турботи закінчаться.

Рекомендація.

1. Головна природність

Заспокойся!
Ключ до хороших фотографій – природність. Ніколи не прикиньтеся тим, ким ви не є, не позируйте і не напружуйте лицьові м’язи. Просто будьте щасливі, веселі або спілкуйтеся з людиною поруч із вами. Просто зробіть паузу на кілька секунд, щоб фотограф міг зробити ваш знімок та порадувати вас.

2. Для хорошої фотографії потрібно вибрати правильний ракурс

Щоб зробити вашу фотографію красивою, пам’ятайте про ракурси обличчя та тіла.
Тим, у кого кругле обличчя, краще трохи відвернути голову від профілю. Те саме стосується, якщо в людини стирчать вуха. Тим, хто хоче приховати свій довгий ніс, не слід фотографуватися з нахиленою головою або у профіль. Якщо фотограф хоче сфотографувати вас на колінах, знайте, що у вас будуть довгі ноги і широкі стегна. А якщо фотограф вищий, ваша голова та плечі будуть об’ємнішими.

3. Правильне висвітлення

При зйомці також важливо, як падає світло. Якщо ви відкидатимете на обличчя непотрібні тіні, воно виглядатиме старішим і втомленим. Щоб уникнути непотрібних ефектів, розмістіть джерела світла з різних боків, щоб фотографія виглядала краще.

4. Ви можете бути незадоволені своїм виразом обличчя

Посмішка.
Похмуре вираз обличчя було б не найкращим, просто зробити щасливе обличчя. Тому коли ви чуєте «чи-і-і-із», не відкладайте посмішку.

Важливо не лише те, як ми виглядаємо на фотографії, а й те, як нас фотографують. Найчастіше нас фотографують недосвідчені люди, для яких ви можете прочитати ці поради.

Поділіться новиною