Як підготувати дитину до нового навчального року без зайвих витрат?

Як підготувати дитину до нового навчального року без зайвих витрат?

Наближається осінь, а значить час готуватися до школи та роботи. У цій статті ви дізнаєтеся, як максимально використовувати свої гроші, щоб заощадити на шкільному приладді для вашої дитини.

Витрачатись на все необхідне для школи часом не по-дитячому.

Особливо це актуально для батьків школярів, які у вересні мають купити дуже багато речей, від гумок і зошитів до бланків і шкільних папок. Наступні поради допоможуть вам підготуватись до школи з мінімальними витратами на сімейний бюджет.

1. Шкільний одяг

Більшості дітей зазвичай не потрібно носити спеціальну форму, але вони повинні виглядати якнайкраще, дотримуючись певного дрес-коду.

Рвані джинси та блискучі футболки, такі популярні у багатьох молодих людей, варто залишити для прогулянок після школи, а клас витримати у лаконічному стилі.

Купувати комплект одягу можна поступово, щоб ефект бюджету не був надто помітним. Або дотримуйтесь наших порад, щоб уникнути банківських продажів, купивши повний список.

Секонд-хенди та магазини

Як відомо, у магазинах секонд-хенду часто продаються новинки. Так що не турбуйтеся про те, що одяг вашої дитини «доношувати» у когось іншого – достатньо знайти дешевий та якісний товар на китайському ринку у тому ж асортименті.

Акції

Перед початком навчального року багато магазинів продають шкільний одяг за низькими цінами. А є, навпаки, й надто дорогі. Залежно від політики вашого магазину, ви можете купити до початку навчального року або дочекатися закінчення ажіотажу, щоб отримати те, що вам потрібно зі знижкою.

Дисконтні картки та подарункові сертифікати

Не забувайте використовувати дисконтні картки. Якщо його немає, ви можете позичити його в друга.

Онлайн покупки

Такі сайти, як OLX та багато інших, можуть бути добрим місцем для покупки товарів. У OLX ви можете купити новий одяг за невеликою ціною.

2. Канцелярські товари

Щоб заощадити на канцтоварах, необхідно придбати продукти за списком.

У магазинах повно гарних блокнотів та незвичайних ручок – вашій дитині може захотітись купити багато цікавих, але непотрібних речей. Заздалегідь вирішіть, скільки блокнотів на вибір можна купити.

Не завжди вигідно купувати канцтовари у книгарнях:

Можна пошукати у наявності у великих супермаркетах або зустрітися з батьками однокласників та купити оптом.

Міські та групові форуми також полегшують процес покупки.

Не забувайте про Інтернет: купуйте канцтовари в інтернет-магазинах та доставляйте їх прямо до школи. Купуйте оптом і ви можете отримати хорошу знижку.

Використовуйте торговий майданчик, який може допомогти вам агрегувати ціни з різних інтернет-магазинів та вибрати найкращий для вас.

Переконайтеся, що ви не полінувалися переглянути продукти на полицях. Адже може багато залишитися з минулого року, а отже, можна заощадити на шкільному приладді.

3. Підручники

Більшість підручників можна отримати у шкільній бібліотеці безкоштовно, але вам все одно доведеться купити деякі з них для себе. Крім шкільних підручників, вам також потрібно буде придбати зошити.

Щоб заощадити на підручниках, запитайте у друзів, чи є у них потрібні книги. Таким чином, ви можете отримати відсутні книги безкоштовно або за дуже низькою ціною.

Інтернет-магазини також можуть стати чудовою підмогою у придбанні підручників, особливо якщо ви купуєте їх оптом. Але навіть без оптових закупівель книги доступні за дуже низькими цінами в інтернет-магазинах.

Якщо ви не можете знайти потрібну назву серед своїх друзів, ви можете зв’язатися з незнайомими людьми через соціальні мережі тощо.

Помнете, що вам не обов’язково використовувати друковану версію підручника. За законом і учень, і вчитель мають право користуватися пристроєм, на який було завантажено електронну версію підручника.

Поділіться новиною