Складні сонячні панелі: портативна електростанція для туриста

Складні сонячні панелі: портативна електростанція для туриста

Відпочивати активно – це вже давно стало трендом. Молодь все менше й менше хоче просто сидіти на одному місті. Більш цікаво йти у похід пішки, на машині чи велосипеді, та опинятися в місцях, далеких від міського шуму. Але не всі при цьому згодні залишитися без зв’язку з зовнішнім світом чи без елементарного комфорту. Для цих мандрівників вже розроблений прилад, який дозволяє виробляти електроенергію посеред лану, лісу чи гір: портативна сонячна панель EcoFlow. Купити її можна на сайті https://norfin.com.ua/ua/solar-panels/, який працює від є офіційним інтернет-магазином бренду Norfin.

Компанія магазина спеціалізується на товарах для туристів, рибалок та мисливців. Тому все, що є в каталозі – це продукція, яка допоможе людині в складних природних умовах відчувати себе впевнено.

Купуючи одну портативну складну сонячну панель EcoFlow, можна отримати номінальну потужність від 110 Вт до 400 Вт, в залежності від моделі. І вже в залежності від своїх потреб, обрати необхідну кількість обладнання. З’єднання між панелями робиться легко за допомогою перехідників, які теж є у продажу на сайті norfin.com.ua. 

Звісно ж, та енергія, яку отримують від сонця портативні сонячні панелі, потребує зберігання. Тому в каталозі пропонується величезний вибір зарядних станцій EcoFlow. Яка з них підійде до обраної панелі підкаже менеджер компанії. Він завжди на зв’язку по телефонах, вказаних на сайті.

Особливості портативних складних панелей EcoFlow

Головна властивість будь-якого приладу для туриста – це компактність та невелика вага. Людина хоче пересуватися по складній місцевості якомога легше. Тому і речі в рюкзаку чи багажнику велосипеду повинні займати мало місця.

Складні сонячні панелі EcoFlow – це портативний прилад з вагою 6 кг. Складаються вони в тонку теку, яку легко нести в чохлі з ручками. Розкладаються панелі в велику сонячну батарею, з якою можна забути про пошуки розетки в пришляхових кафе чи заправках.

Щоб купити портативні сонячні панелі вірно, треба розібратися в їх характеристиках. Основна в них тільки одна. Тобто скільки можна отримати потужності. На сайті бренду Norfin є самі затребувані моделі на 110 Вт, 160 Вт, 220 ВТ та 400 Вт. У всьому іншому вони схожі:

  • компактна плоска конструкція;
  • монокристалічний кремній;
  • клас захисту від вологи IP67;
  • працюють від -20 до +85 °С.

Вигідно купити сонячні портативні панелі можна в Києві та по всій Україні на сайті norfin.com.ua. Доставку інтернет-магазин організовує офіційними перевізниками, які швидко привезуть замовлення до будь-якого міста.

Поділіться новиною