8 поширених помилок при полюванні на оленя та як їх уникнути

8 поширених помилок при полюванні на оленя та як їх уникнути

Полювання це корисне хобі, яке виводить вас на природу. Але що треба стати великим мисливцем?

На жаль, для цього потрібно більше навичок, ніж просто бути добрим стрільцем. Продовжуйте читати, поки ми обговорюємо сім найпоширеніших мисливських помилок.

1. Ви не думаєте про вітер

Думати про вітер — значить вчитися полювати, перший урок. Однак багато людей, здається, забувають про цей факт. Гірше того, вони відволікаються на нові гаджети, зброю і покладаються на обладнання більше, ніж на свій ніс.

Тварини, особливо олені, мають надзвичайно чутливий нюх. Настільки чутливі, що навіть найкращі продукти для усунення запахів ніколи не зможуть повністю приховати вас від їхніх почуттів.

Слідкуйте за вітром, щоб ви могли прагнути розташуватися з підвітряного боку тварини. Пам’ятайте, що погода змінюється, як і напрямок. Тому у вас завжди повинен бути з собою датчик вітру.

2. Ігнорування шаблонів

Багато олень рік у рік слідують одній і тій же схемі. Вони можуть використовувати певні стежки у певний час або мати міграційну поведінку. Якщо ви можете каталогізувати це, то ви знаєте, де шукати, коли настає сезон.

Витратьте час на спостереження та очікування. Запитайте інших мисливців у цьому районі, яку активність вони помітили, та запишіть це.

Також майте на увазі, що ці шаблони можуть змінюватись. Якщо ви отримуєте докази, які суперечать вашим знанням про старі закономірності та стежки, дотримуйтесь нових відомостей. Хоча тварини є істотами навичок, вони, як і люди, схильні до змін.

3. Водіння чотириколісного транспорту

Це ще один спосіб, який звучить просто на папері, але про нього можна швидко забути, коли ви вирушаєте на полювання із друзями. Якщо у вас немає проблем із пересуванням, ніколи не під’їжджайте до дерев. Ніщо так не змусить вашу здобич бігти, як обороти двигуна.

Пам’ятайте, що тварини, особливо олені, зазвичай живуть за звичкою. Вони знайомляться з рутиною та процедурами. Таким чином, якщо це час дня, коли в районі інтенсивний рух, рев двигунів може не мати значення.

Однак, якщо ви з’явитеся серед ночі, то не чекайте, що вони будуть стирчати поблизу. Натомість припаркуйтеся подалі і йдіть до свого місця.

4. Знай свою зброю

Гвинтівки для полювання дуже унікальні. Можна відчувати і стріляти інакше, ніж інші. У них можуть бути різні механізми та завантаження для виготовлення дерева у маленькій алхімії.

Коли ви починаєте додавати інші продукти, такі як приціли, збільшується можливість помилок і збоїв у вашому устаткуванні. Ось чому важливо знати свою зброю та спорядження вздовж та впоперек.

Практика стрілянини протягом усього року. Спробуйте імітувати умови, в яких можна стріляти, спускаючись низько або стріляючи в погану погоду. Навіть проходження таких курсів, як курс техніки безпеки для мисливців, дасть вам більше часу для знайомства з вашою зброєю.

5. В очікуванні ідеального пострілу

Під час полювання ідеальний постріл трапляється вкрай рідко. Якщо ви стріляєте у тварин, таких як олені, ви виявите, що навіть на місці вони багато рухаються та повертаються. Це робить будь-який постріл, який ви можете зробити, найкращим.

Звичайно, ви не хочете робити постріл, який не буде етичним для оленя. Переконайтеся, що ви отримуєте вбивство, але пам’ятайте, що перший хороший постріл, ймовірно, буде найкращим.

6. Полювання в тому самому місці

Олені не дурні. Якщо вони знають, що мисливець весь час використовує пляму, вони її уникатимуть. Це типовий інстинкт виживання.

Таким чином, ви повинні уникати надмірного полювання в тому самому місці. Намагайтеся регулярно переміщати локації, щоб олені не уникали вдалих місць.

Для деяких людей це може бути єдиною областю, де вони повинні полювати. В цьому випадку можливо краще проводити менше полювання, щоб олені не занесли це місце в чорний список і збільшили ваші шанси на успіх, коли ви це зробите.

7. Осліплення технологіями

Ми живемо в епоху, коли багато технологій конкурують за нашу увагу. Таким чином обсяг нашої уваги зменшується. Тим не менш, полювання це те місце, де ви повинні бути в грі.

Вам доведеться довго чекати на своєму стенді. Такою є природа полювання. Тим не менш, ви будете готові штовхнути себе, коли відірветесь від свого SMS-повідомлення та побачите, як ваша жертва тікає до лісу.

Якщо ви полюєте з друзями, це стає більш важливим. Все, що потрібно, це один помірковано цікавий пост у соціальних мережах посеред тихого полювання, щоб розпочати розмову.

8. Занадто багато рухатися

Чим більше ви переміщаєтеся з одного місця до іншого, тим більше запаху землі ви залишаєте. Навіть якщо ви знаходитесь в одному місці, то йдучи на обід чи перерву і повертаючись, ви посилюєте запах. Вибирайте менше місць і залишайтесь у них протягом тривалого часу, щоб збільшити свої шанси.

Помилки під час полювання

Таким чином, мисливські помилки відбуваються через нестачу терпіння. Знай свою зброю, знай свої підстави і йди за своїм інстинктом. Полювання – це вичікувальна гра, тому будьте готові копати, і врешті-решт полювання прийде до вас.

Поділіться новиною

Новини партнерів